facebookG+youtube
 
 

Green Climber

Poptavka

Green Climber, rádiem řízený nosič nářadí je stroj určený k údržbě travnatých ploch, náspů, čištění krajnic a podrostu. Byl zkonstruován tak, aby proti standardním metodám údržby zaručil úsporu času a zároveň zajistil bezpečnost obsluhy, která stroj ovládá dálkově.

Vlastnosti

  • Pásy podvozku lze nastavit na různý rozchod od 1300 do 1700 mm. Společně s extrémně nízkou světlou výškou a speciálně upraveným motorem, který navrhlo MDB ve spolupráci s Yanmarem, dokáže Green Climber pracovat v jakémkoliv směru ve svahu se stoupáním až 60°.
  • Green Climber je vybaven samočistícím systémem chladiče s vrtulí se zpětným chodem. Sepnutím zpětného chodu se vyčistí mřížka chladiče, což vede až k 6% úspoře paliva (výsledky výzkumu publikované v Profi-Magazínu univerzity  v Neuertingenu).
  • Dálkové ovládání umožňuje obsluze pracovat se strojem v náročných podmínkách v bezpečné vzdálenosti. Pracovní dosah činí 300 m. Dálkové ovládání slouží k nastavení rychlosti, směru pohybu, zdvihání a stanového posuvu příslušenství. Dálkově se spouští i zastavuje motor i hydraulické okruhy.
  • Nosič je zároveň osazen sadou bezpečnostních spínačů pro ochranu elektrických i hydraulických dílů a motoru.

GC 03

greenclimber1
green clmiber3