facebookG+youtube
Branson
 

Řada F

Nová modelová řada F vyplňuje dokonale prostor mezi modelovou řadou 00 a řadou 25 a to jak po stránce výkonu, tak po stránce rozměrů a hmotností. Z modelové řady našich nejmenších traktorů převzala modelová řada F požadavky na kompaktní rozměry. Proto mají tyto stroje o výkonech 35 a 45 koní na standardních kolech průjezdní šířku pouhých 1317 mm, díky čemuž je možné je efektivně využívat nejenom v komunálních službách, ale i na vinicích, nebo v zahradnictví. Díky dostatečně silnému motoru, vysoké pojezdové rychlosti a dalším konstrukčním prvkům přejatým za řady 25 i při využití v drobném zemědělství a na farmě nemusíte dělat žádné kompromisy. Pohon různých zařízení je krom vývodové hřídele možné zajistit i hydraulickým okruhem s pracovním průtokem 34 litrů. Stejně tak podle modelové řady 25 byla zachována kapacita zdvihu zadního závěsu 1400 kg.

 

detail produktu

Řada 25R

Nová řada traktorů Branson v provedení s ochranným rámem. Konstrukčně navazuje na předchozí úspěšné modely řady 20R a využívá tak osvědčenou a spolehlivou techniku. Modernizací rozšiřuje užitné vlastnosti a aktuálností použitých technologií staví stroje této řady na přední místa v dané kategorii traktorů. Díky speciální konstrukci přední nápravy s vysokým úhlem natočení kol dosahují traktory této modelové řady poloměru otáčení pouze 1,45 metru (bez brzdění).

 

detail produktu

Řada 25C/CX/Ch

Modelová řada 25C konstrukčně navazuje na předchozí úspěšné modely řady 20C/CX a využívá tak osvědčenou a spolehlivou techniku. Modernizací rozšiřuje užitné vlastnosti a aktuálností použitých technologií staví stroje této řady na přední místa v dané kategorii traktorů. Díky speciální konstrukci přední nápravy s vysokým úhlem natočení kol dosahují traktory této modelové řady poloměru otáčení pouze 1,45 metru (bez brzdění). Traktory této modelové řady jsou vybaveny tovární kabinou, která je dodávána jak ve vytápěné verzi, tak ve variantě s klimatizací. V rámci modelové řady naleznete jak traktory s mechanickou reverzační převodovkou, tak modely s hydropojezdem. Traktory s hydropojezdem disponují třemi rychlostními rozsahy a tempomatem. Samozřejmostí je též rádio v základní výbavě.

 

detail produktu