facebookG+youtube
Branson
 

Univerzální čistící stroj CleanMatic 603H

CleanMatic 603H je mycí adaptér určený pro připojení k výložníkům čelních nakladačů vybavených paletizačními vidlemi. Lze jej agregovat s traktory, smykovými a teleskopickými nakladači, které jsou vybaveny externím hydraulickým okruhem a volnou zpátečkou. Stroj slouží k tlakovému oplachu technologií, stěn, podlah a dalších povrchů. Je možné jej využít v halách pro chov drůbeže, ale i v dalších provozech, kde je potřeba rychlé a elektivní mytí rozsáhlejších ploch.

 

detail produktu

Kidd 475T a 595T

Rozdružovače Kidd 475T a 595T jsou nejnovějšími modely korbových rozdružovačů kombinovaných se šrotovníky v portfoliu výrobce. Oba modely jsou vybaveny šrotovacím mechanismem s noži a kladivy a s variabilně nastavitelným sítem známými z modelu 330.  Navíc je možné tyto stoje vybavit systémem pro automatickou regulaci pohonu pásu podle zatížení.

Rozdružovače Kidd jsou vyráběny anglickou firmou Kidd Farm Machinery Ltd.. Historie výroby rozdružovačů značky Kidd sahá do roku 1974. V průběhu devadesátých let byla výroba strojů značky Kidd součástí skupiny Kverneland. Stroje jsou taženy za traktorem a jsou určeny  pro kulaté i hranaté balíky různých materiálů. Rozdružovače jsou zvlášť vhodné pro zastýlání při chovu dobytka.

 

detail produktu

Řada FCn

Nová modelová řada F s kabinou vyplňuje dokonale prostor mezi modelovou řadou 00 a řadou 25 a to jak po stránce výkonu, tak po stránce rozměrů a hmotností. Z modelové řady našich nejmenších traktorů převzala modelová řada F požadavky na kompaktní rozměry. Proto mají tyto stroje o výkonech 26 až 46 koní na standardních kolech průjezdní šířku pouhých 1330mm, díky čemuž je možné je efektivně využívat nejenom v komunálních službách, ale i na vinicích, nebo v zahradnictví.

 

detail produktu

Řada FRn

Nová modelová řada F s ochranným rámem vyplňuje dokonale prostor mezi modelovou řadou 00 a řadou 25 a to jak po stránce výkonu, tak po stránce rozměrů a hmotností. Z modelové řady našich nejmenších traktorů převzala modelová řada F požadavky na kompaktní rozměry. Proto mají tyto stroje o výkonech 26 až 46 koní na standardních kolech průjezdní šířku pouhých 1330mm, díky čemuž je možné je efektivně využívat nejenom v komunálních službách, ale i na vinicích, nebo v zahradnictví.

 

detail produktu

Kidd 330

Rozdružovač Kidd 330 je novou menší verzí modelu Kidd 450TC. Tento model je jediným na trhu, který je továrně postaven pro drcení i dvojité sečení.

Rozdružovače Kidd jsou vyráběny anglickou firmou Kidd Farm Machinery Ltd.. Historie výroby rozdružovačů značky Kidd sahá do roku 1974. V průběhu devadesátých let byla výroba strojů značky Kidd součástí skupiny Kverneland. Stroje jsou taženy za traktorem a jsou určeny  pro kulaté i hranaté balíky různých materiálů. Rozdružovače jsou zvlášť vhodné pro zastýlání při chovu dobytka.

 

detail produktu

Kidd 814

Rozdružovač Kidd 814 představuje nejkompaktnější model z nabídky. Je vhodný pro provoz ve stísněných prostorách a pro jeho energetickou nenáročnost jej lze provozovat i na méně výkonném nosiči. Stroj je vybaven výfukovým komínem na pravé i levé straně. Rozdružovač je nesený v tříbodovém závěsu traktoru a je určen  pro kulaté i hranaté balíky slámy.

 

detail produktu

Kidd 450TC

Rozdružovač/šrotovník Kidd 450TC je určen pro drcení kulatých nebo obdélníkových balíků slámy z obilovin, pro podestýlání nebo krmné účely. Stroj je vybaven sítem, jež při správném usměrnění materiálu pohyblivou hrazdou s noži zajistí sekání slámy  na řezanku konstantní délky. Pohyblivá hrazda s noži může být zdvihána a spouštěna, čímž lze u jednoho stroje dosáhnout jak možnosti šrotování, tak standardního rozdružování. Jedná se o jediný stroj své kategorie na našem trhu, který kromě šrotování slámy dokáže rozdružovat i další materiály jako seno a především siláž.

 

detail produktu

Řada K

Traktor Branson K 78 je nejsilnější Branson s motorem o výkonu 74 koní. Nejnovější generace motorů zajišťuje této modelové řadě vysoký výkon a účinnost. Navzdory síle je náš traktor tichý a efektivní. Práce je příjemná z důvodu protihlukové, moderní kabiny s panoramatickými okny. Tento model je nejlepší kombinací výkonu a pohodlí. Díky nádrži o objemu 90 l je možná práce bez nutnosti častého tankování. Tříbodový závěs kategorie II. umožňuje agregovat širokou škálu příslušenství (nosnost 2300 kg).

 

detail produktu

Řada HL

Stroj je dle specifikace vybaven kladivy o hmotnosti 120-250 kg. Uchycení kůlu není oproti řadě 340 řešeno třmenem, ale posuvnou deskou vybavenou gumovým nárazníkem, jehož účelem je redukovat otřep hlavy kůlu. V nabídce jsou jak modely s přetáčením o 180°, tak modely se stranovým posuvem. Stroj je standardně vybaven uchycením na tříbodový závěs kategorie II. Zatloukač potřebuje ke svému bezproblémovému chodu jednosměrný hydraulický okruh o tlaku minimálně 150 barů a volnou „bezodporovou“ zpátečkou.

 

detail produktu

Řada 340

Stroj je dle specifikace vybaven kladivem o hmotnosti 200 kg, mechanicky nebo hydraulicky ovládaným přidržovacím třmenem, mechanicky vysouvanými opěrnými nožkami a mechanickým nebo hydraulickým otáčením v rozsahu 180°. Mechanické otáčení umožňuje tři polohy pod úhlem 0, 90 a 180°. Stroj je standardně vybaven uchycením na tříbodový závěs kategorie II. Zatloukač potřebuje ke svému bezproblémovému chodu jednosměrný hydraulický okruh o tlaku minimálně 150 barů a volnou „bezodporovou“ zpátečkou.

 

detail produktu