facebookG+youtube
Branson
 

Řada F

Nová modelová řada F vyplňuje dokonale prostor mezi modelovou řadou 00 a řadou 25 a to jak po stránce výkonu, tak po stránce rozměrů a hmotností. Z modelové řady našich nejmenších traktorů převzala modelová řada F požadavky na kompaktní rozměry. Proto mají tyto stroje o výkonech 35 a 45 koní na standardních kolech průjezdní šířku pouhých 1317 mm, díky čemuž je možné je efektivně využívat nejenom v komunálních službách, ale i na vinicích, nebo v zahradnictví. Díky dostatečně silnému motoru, vysoké pojezdové rychlosti a dalším konstrukčním prvkům přejatým za řady 25 i při využití v drobném zemědělství a na farmě nemusíte dělat žádné kompromisy. Pohon různých zařízení je krom vývodové hřídele možné zajistit i hydraulickým okruhem s pracovním průtokem 34 litrů. Stejně tak podle modelové řady 25 byla zachována kapacita zdvihu zadního závěsu 1400 kg.

 

detail produktu

Kidd 330

Rozdružovač Kidd 330 je novou menší verzí modelu Kidd 450TC. Tento model je jediným na trhu, který je továrně postaven pro drcení i dvojité sečení.

Rozdružovače Kidd jsou vyráběny anglickou firmou Kidd Farm Machinery Ltd.. Historie výroby rozdružovačů značky Kidd sahá do roku 1974. V průběhu devadesátých let byla výroba strojů značky Kidd součástí skupiny Kverneland. Stroje jsou taženy za traktorem a jsou určeny  pro kulaté i hranaté balíky různých materiálů. Rozdružovače jsou zvlášť vhodné pro zastýlání při chovu dobytka.

 

detail produktu

Green Climber Mini Diesel

Green Climber je rádiem řízená sekačka určená k údržbě travnatých ploch, náspů, čištění krajnic a podrostu. Byla zkonstruována tak, aby proti standardním metodám údržby zaručila úsporu času a zároveň zajistila bezpečnost obsluhy, která stroj ovládá dálkově. 

 

detail produktu

Green Climber

Green Climber, rádiem řízený nosič nářadí je stroj určený k údržbě travnatých ploch, náspů, čištění krajnic a podrostu. Byl zkonstruován tak, aby proti standardním metodám údržby zaručil úsporu času a zároveň zajistil bezpečnost obsluhy, která stroj ovládá dálkově.

 

detail produktu

Plošné mulčovače Kidd

Plošné mulčovače Kidd se sklopnými křídly slouží k mulčování zbytků plodin na poli, otevřených zatravněných ploch a úpravu lučních porostů.

 

detail produktu

Kidd 450TC

Rozdružovač/šrotovník Kidd 450TC je určen pro drcení kulatých nebo obdélníkových balíků slámy z obilovin, pro podestýlání nebo krmné účely. Stroj je vybaven sítem, jež při správném usměrnění materiálu pohyblivou hrazdou s noži zajistí sekání slámy  na řezanku konstantní délky. Pohyblivá hrazda s noži může být zdvihána a spouštěna, čímž lze u jednoho stroje dosáhnout jak možnosti šrotování, tak standardního rozdružování. Jedná se o jediný stroj své kategorie na našem trhu, který kromě šrotování slámy dokáže rozdružovat i další materiály jako seno a především siláž.

 

detail produktu